UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mecz może niezbyt ładny, aczkolwiek najważniejszy jest wynik! Szkoda tylko, że piłkarze nie dostają za swoją pracę wynagrodzenia!!!!!!
Kibic123
Mecz może niezbyt ładny, aczkolwiek najważniejszy jest wynik! Szkoda tylko, że piłkarze nie dostają za swoją pracę wynagrodzenia!!!!!!
Kibic123