UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mecz może niezbyt ładny, aczkolwiek najważniejszy jest wynik! Szkoda tylko, że piłkarze nie dostają za swoją pracę wynagrodzenia!!!!!!

Kibic123

Anuluj