UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

liczy się wynik, Olimpia pod wodzą nowego trenera umie w końcu grać w piłkę, teraz tylko trzeba poszukać dobrego sponsora i zmodernizować stadion, jest wielu fajnych ludzi pracujących z młodzieżą, więc może się doczekamy 1 ligi i pełnego stadionu.

jestemzaolimpią

Anuluj