UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
liczy się wynik, Olimpia pod wodzą nowego trenera umie w końcu grać w piłkę, teraz tylko trzeba poszukać dobrego sponsora i zmodernizować stadion, jest wielu fajnych ludzi pracujących z młodzieżą, więc może się doczekamy 1 ligi i pełnego stadionu.
jestemzaolimpią