UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jakie szczęśliwe byliście ma meczu....kilka interwencji Madejski miał...Ale bramkarz stało też ...więc co pieprzyćie
sasuad
Jakie szczęśliwe byliście ma meczu....kilka interwencji Madejski miał...Ale bramkarz stało też ...więc co pieprzyćie
sasuad