UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja ogladałęm mecz w Paryżu i ciesze się ze zwycięstwa Olimpii, ciul w nos PSG i innym lukrowanym gwiazdom i żałuję że do środy nie wrócę takiego mam pecha, z e kiedy jestem w domu to moja Olimpia gra na wyjeździe.
Tomas