UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miasto podobno piłkarskie, mecz w telewizji a na stadionie pustki. Piłkarze podobno płacą za bilety kibicom a tu taka lipa. Szkoda pieniędzy na hobby futbol.
@student
Miasto podobno piłkarskie, mecz w telewizji a na stadionie pustki. Piłkarze podobno płacą za bilety kibicom a tu taka lipa. Szkoda pieniędzy na hobby futbol.
@student