UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Miasto podobno piłkarskie, mecz w telewizji a na stadionie pustki. Piłkarze podobno płacą za bilety kibicom a tu taka lipa. Szkoda pieniędzy na hobby futbol.

@student

Anuluj