UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo i jeszcze raz brawo. Pilkarze i sztab - dziękujemy. Podziękowania dla księdza Pawła.
kolega_szadoka
Brawo i jeszcze raz brawo. Pilkarze i sztab - dziękujemy. Podziękowania dla księdza Pawła.
kolega_szadoka