UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Wsiowy globalista - Jak to dobrze spotkać mądrego człowieka. Jestem pełen szacunku i uznania dla Pańskich poglądów w tej sprawie.


Anuluj