UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Wsiowy globalista - Jak to dobrze spotkać mądrego człowieka. Jestem pełen szacunku i uznania dla Pańskich poglądów w tej sprawie.
@Wsiowy globalista - Jak to dobrze spotkać mądrego człowieka. Jestem pełen szacunku i uznania dla Pańskich poglądów w tej sprawie.