UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeszcze trochę i te czasy wrócą. Jesteśmy na dobrej drodze do socjalizmu i gospodarki centralnie zarządzanej.

Machupichcę

Anuluj