UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pani Aniu, "komentarze pomeczowe" obowiązkowo. Czekam na wypowiedź trenera. Pytanie od kibica: czemu zagraliśmy takie DREWNO???
Pani Aniu, "komentarze pomeczowe" obowiązkowo. Czekam na wypowiedź trenera. Pytanie od kibica: czemu zagraliśmy takie DREWNO???