UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pani Aniu, "komentarze pomeczowe" obowiązkowo. Czekam na wypowiedź trenera. Pytanie od kibica: czemu zagraliśmy takie DREWNO???


Anuluj