UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niewrzawa wyjazd z Elbląga...zadnych schematow w grze.. Co mecz to samo żadnych przemyślanych akcji zero tema wolne rozgrywane pilkkii.. Odejdź miej honor

Kristof1

Anuluj