UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W ciemno założyłbym się, że Start z palcem w d. .. .pie ten mecz wygra po tym jak oglądałem w Zobacz. tv poczynania koszalinianek w meczu z Ruchem. A tu taka padlina. Można przegrać ale poledz tak wysoko to już świadczy o słabości Startu. WSTYD, WSYTD, WSTYD.


Anuluj