UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W ciemno założyłbym się, że Start z palcem w d. .. .pie ten mecz wygra po tym jak oglądałem w Zobacz. tv poczynania koszalinianek w meczu z Ruchem. A tu taka padlina. Można przegrać ale poledz tak wysoko to już świadczy o słabości Startu. WSTYD, WSYTD, WSTYD.