UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Fatalny mecz w wykonaniu Startu, nie wychodziło NIC. Śpiące królewny nie widzą pustej bramki (1 gol na 4 takie sytuacje), Ktoś tu chyba myślał, że mecz sam się wygra...


Anuluj