UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rodzina Wilhelm II, Mikołaj II, Jerzy V po śmierci babci Wiktorii chwyciła się za łby :) Dzięki temu odzyskaliśmy niepodległość !!! Trzy wiekowe dynastie Romanowych, Hohenzollernów i Habsburgów poszły z dymem. Na trzech zaborcach dokonał się sprawiedliwy wyrok !!! Tak że przed 1 listopada pomyślcie że wszystko przemija a w życiu warto być uczciwym !

Historia jest ważna

Anuluj