UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

tak ogolnie to historia Pasleka jest ciekawa ale jakos malo to polska historia jest tak wspominana czesto tutaj ciagle te prusy walkujesz, w koncu plebiscyt jakis sie odbedzie i ludzie zaglosuja za oderwaniem tego i owego miasta od Pl


Anuluj