UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
tak ogolnie to historia Pasleka jest ciekawa ale jakos malo to polska historia jest tak wspominana czesto tutaj ciagle te prusy walkujesz, w koncu plebiscyt jakis sie odbedzie i ludzie zaglosuja za oderwaniem tego i owego miasta od Pl