UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Miło wspominam harcerstwo i szczep nr 11 i wszystkie drużyny 15,16,XVII i 18 z lat 97-02 Czuwaj :)

wyw. QbA

Anuluj