UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dziś (26 października) w auli SP 11 odbyła się gala z okazji 30.Kurcze a dzisiaj 25 października. To się nazywa dziennikarstwo. Wiedzą co będzie jutro. Ps. Ktoś to sprawdza?

b0ss

Anuluj