UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jestem pod ogromnym wrażeniem, brawo uczniowie, nauczyciele, dyrekcja za wspaniałą inscenizację. Pozdrawiam wszystkich ciepło!
absolwentka
Jestem pod ogromnym wrażeniem, brawo uczniowie, nauczyciele, dyrekcja za wspaniałą inscenizację. Pozdrawiam wszystkich ciepło!
absolwentka