UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jestem pod ogromnym wrażeniem, brawo uczniowie, nauczyciele, dyrekcja za wspaniałą inscenizację. Pozdrawiam wszystkich ciepło!

absolwentka

Anuluj