UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeszcze się taki nie urodził, żeby wszystkim dogodził ludzie wszędzie zrzędzicie ile wy macie lat ? nic nie pasuje ciekawe czy wszyscy tacy idealni i poukładani sami jesteście w swoim życiu. Ty się ciesz jeden z drugim, że się obudziłeś, że możesz chodzić i nie szukaj problemu tam gdzie go nie ma. Pójdź jeden z drugim do hospicjum czy na onkologię dziecięcą to zobaczysz dopiero co to jest problem człowieku niepokorny jeden z drugim. Doceń co masz, bo jutro może cię już nie być.
ARESIAK1