UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A u mnie walka jak co roku ;) Rondo, podjeżdzam od Grottgera, gliniarz jak robot macha ręka wypad na Rawską kiedy chcę dojechać do domku na Warmińskiej... i dyskusja i klakson za mną...
A u mnie walka jak co roku ;) Rondo, podjeżdzam od Grottgera, gliniarz jak robot macha ręka wypad na Rawską kiedy chcę dojechać do domku na Warmińskiej... i dyskusja i klakson za mną...