UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A moze by tak troche wiecej tramwajow, szczegolnie w okolice petli Saperow i Druska, o tym to juz nikt nie pomyslal?
Kaska
A moze by tak troche wiecej tramwajow, szczegolnie w okolice petli Saperow i Druska, o tym to juz nikt nie pomyslal?
Kaska