UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Moim zdaniem Transcom przechodzi z wiekszych miast, do takich miast jak Elblag, ponieważ w większych mało kto chce pracować na dłuższą mete za takie wynagrodzenie i tam koszty są zbyt duże. Oprócz tych górno lotnych sloganów spora osób poprostu będzie pracować w call-center na słuchawce, lub zdalnie w rodzaju help-desku. Zapewne znajdzie się też garstka specjalistów ale niestety z tego co wiem po opini kilku znajomych którzy pracowali dla tej firmy "mleka i miodu" tam nie ma. Mimo wszystko, zawsze to pare miejsc pracy więcej, ale robić zaraz z tego taką pompe. .. Szkoda że jeszcze święcenia nie było.
AudiDriver