UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu świętuje właśnie 30-lecie swojego istnienia. " W 1962 roku skończyłem w tej szkole pierwszą klasę. Mieściła się w budynku przy I LO na ul. Pocztowej. Budynek ten został rozebrany i na nowo postawiony przy hotelu "Młyn". Dziękuję za odmłodzenie mnie. Czterdzieści dwa lata to fajny wiek! A tak na poważnie. Gratuluję szkole i życzę jej dalszych sukcesów. Warto jednak wrócić to historii jej powstania w Elblągu.

pelikan

Anuluj