UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

w egu lat dziesci to grali majewskie i szuszkiewicza na poziomie 3 ligi a potem byl impas w sp11.wtedy liczyla sie na poziomie szkolnym sp 12 od Pani Stando i sp 7 od Pana Meca. Ja gralem w sp 12 i czesto ogrywalismy 11.Ale nalezy wspomniec chlopakow z sp 7,muche i innych no i kamilka. za moich czasow to balismy sie szkapka, domina i reszty . .. ale fajna inicjatywa. pozdrawiam wszystkich

mch4@wp.pl

Anuluj