UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak tak wyglądają mecze w lidze zawodowej piłki ręcznej kobiet to sama nie wiem czy powinnam płakać czy się śmiać. Ilość prostych i szkolnych błędów była porażająca, gra bardzo wolna, czytelna i szablonowa. Skuteczność rzutowa tragiczna. Przykro to wszystko wyglądało a żeby było jeszcze śmieszniej to do tego swoje dołożyli sędziowie. O przepraszam. .. .. swoją nieudolnością przewyższali zawodniczki. .