UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jakubowska rzuciła 10 ? Słaba ta nasza obrona, brak indywidualnego krycia, szkoda że Jędza nie została oddelegowana do niej mieli byśmy 10 punktów przewagi, zmarnowana szansa.
Bon-A-Petit
Jakubowska rzuciła 10 ? Słaba ta nasza obrona, brak indywidualnego krycia, szkoda że Jędza nie została oddelegowana do niej mieli byśmy 10 punktów przewagi, zmarnowana szansa.
Bon-A-Petit