UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jakubowska rzuciła 10 ? Słaba ta nasza obrona, brak indywidualnego krycia, szkoda że Jędza nie została oddelegowana do niej mieli byśmy 10 punktów przewagi, zmarnowana szansa.

Bon-A-Petit

Anuluj