UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Fajnie, że działają lokalne programy stypednialne. Trochę słabo, że nie ma więcej stypendystów, ale całościowo jak najbardziej pozytyw.

Komentator

Anuluj