UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fajnie, że działają lokalne programy stypednialne. Trochę słabo, że nie ma więcej stypendystów, ale całościowo jak najbardziej pozytyw.
Komentator
Fajnie, że działają lokalne programy stypednialne. Trochę słabo, że nie ma więcej stypendystów, ale całościowo jak najbardziej pozytyw.
Komentator