UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Liściem - zgadzam się z tobą. Że tez nikt o tym nie pomyślał. Lodówki powinny stać na dużych osiedlach. Wychodzisz ze śmieciami i jedzenie zamiast wyrzucać na śmietnik, wkładasz do lodówki. A komu zależy, to po te jedzenie przyjdzie. Na dużych osiedlach zawsze lodówka będzie pełna, bo ludzi dużo i nie trzeba ze słoikiem zupy czy kotletem jechać na drugi koniec miasta.


Anuluj