UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rozwiązałem test przez internet. Mimo tego, że interesuje się historią Elbląga, czytam książki itd, to po pytaniach zawartych w tym teście, stwierdzam, że wciąż za mało czytam;) Gratuluję zwycięzcy
Ploterek
Rozwiązałem test przez internet. Mimo tego, że interesuje się historią Elbląga, czytam książki itd, to po pytaniach zawartych w tym teście, stwierdzam, że wciąż za mało czytam;) Gratuluję zwycięzcy
Ploterek