UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rozwiązałem test przez internet. Mimo tego, że interesuje się historią Elbląga, czytam książki itd, to po pytaniach zawartych w tym teście, stwierdzam, że wciąż za mało czytam;) Gratuluję zwycięzcy

Ploterek

Anuluj