UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak zwykle ,ktoś kasę sobie zagospodarował,i teraz robią wszystko że to funkcjonuje. Ahaa to niech Bank Żywności uzupełni lodówkę żywnością, którą bierze z Biedronki,oo i ta będzie dobrze.
Oberwator
Jak zwykle ,ktoś kasę sobie zagospodarował,i teraz robią wszystko że to funkcjonuje. Ahaa to niech Bank Żywności uzupełni lodówkę żywnością, którą bierze z Biedronki,oo i ta będzie dobrze.
Oberwator