UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Moim zdaniem ta jadłodzielnia powinna stanąć przed szkołą by dzieci które nie chcą zjeść śniadania mogły się podzielić z potrzebującymi a nie wrzucać do smietnika
Andzia...
Moim zdaniem ta jadłodzielnia powinna stanąć przed szkołą by dzieci które nie chcą zjeść śniadania mogły się podzielić z potrzebującymi a nie wrzucać do smietnika
Andzia...