UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moim zdaniem ta jadłodzielnia powinna stanąć przed szkołą by dzieci które nie chcą zjeść śniadania mogły się podzielić z potrzebującymi a nie wrzucać do smietnika

Andzia...

Anuluj