UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ci co mogli, a nie glosowali. .. .. mor. .. dy w kubel ! Nie chcieliscie zabrac glosu kiedy mozna bylo, przez nastepne 4 lata, nie macie prawa narzekac !

CT

Anuluj