UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czyżyk chodził po bandzie i jego sztab przedobrzył. Za dużo było tego pana a za mało efektów faktycznego działania.
Czyżyk chodził po bandzie i jego sztab przedobrzył. Za dużo było tego pana a za mało efektów faktycznego działania.