UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Och ci dziennikarze.. frekwencja na godz.17 00 wynosila w Elnlagu 45,43% a na 18.00 - tez 45,43 % w najlepszej porze popoludniowej przyszlo ....0- slownie zero wyborcow, - bardzo malo wiarygodne te dane redagowane przez malo wiarygodnych dziennikarzy - prosze o wiecej dbalosci o tym o czym sie pisze ,szamowna redakcjo.

Nieredaktor

Anuluj