UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A po co głosować ? 500+ dostali, 300+ dostali to po co głosować. Poszli tylko emeryci z PISu za 13 tkę głosować. A my szare ludziki poszliśmy, ale czy to coś zmieni ? jak ludzie nie myślą głową tylko kieszenią.
Szok