UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy ci co dają minusy to PISy ?, ale widać że dodawać nie umieją. To taki elektorat za 500+ nie potrafią dodać realizmu i myślenia przyszłościowego. Lepszy sort będzie jak paniska opływał w dostatki a ( Plebs niższego sortu ) szary robol będzie spłacał nierobów ze swojego 2000 zł na mc ?. A ceny idą wzwyż i opłaty mieszkań idą od 2020 wzwyż, czy cieszycie się Elblążanie.

Byłem i głosowałem

Anuluj