UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy ci co dają minusy to PISy ?, ale widać że dodawać nie umieją. To taki elektorat za 500+ nie potrafią dodać realizmu i myślenia przyszłościowego. Lepszy sort będzie jak paniska opływał w dostatki a ( Plebs niższego sortu ) szary robol będzie spłacał nierobów ze swojego 2000 zł na mc ?. A ceny idą wzwyż i opłaty mieszkań idą od 2020 wzwyż, czy cieszycie się Elblążanie.
Byłem i głosowałem