UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No i co z tego, że będą w Sejmie. .. .. Biednym i tak wiatr w oczy. .. teraz to dopiero się zacznie bieda. .. .. Ciekawe czy przekop, ,wykopią, ,czy tez doprowadzą do Elbląga drogę wodną czy jak próbują, ,wyjaśnić, ,iż miasto Elbląg winno wybudiwać port, bo jak nie wybudują to nie zrobią drogi wodnej. .. .Takie to sprytne. .. ..

nikt21

Anuluj