UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fajnie sie ogląda zespół który walczy, nie odstawia nogi i nie boi się dryblować rywala. Podziękowanie dla trenera Noconia który robi tu w Elblągu naprawdę dobrą robotę i tylko żal gdy patrzy się na tą kibicowską mizerię na łuku. Gdzie są lata 70te i 80te gdy ZKS kibicowało przynajmniej kilka setek kiboli, a teraz kilkunastu nastolatków. Mimo to dla nich też wielkie dzięki.