UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bramka stracona frajersko jak na podwórku, kopacze oe kryli tam wszystko inne tylko nie przeciwnika. Taktyka wiecznej kontry na wyjazdy jest ok ale u siebie się nie sprawdza


Anuluj