UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Właśnie mija prawie rok, jak Wróblewski ze swoim komitetem zaklepali 30 % podwyżki za wywóz śmieci. Tak zachęca do segregacji, miała ona zmniejszyć koszty a drenuje kieszenie elblążan a to nie koniec. Więc z czego tu się cieszyć ??
pampi-ZAWADA