UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Właśnie mija prawie rok, jak Wróblewski ze swoim komitetem zaklepali 30 % podwyżki za wywóz śmieci. Tak zachęca do segregacji, miała ona zmniejszyć koszty a drenuje kieszenie elblążan a to nie koniec. Więc z czego tu się cieszyć ??

pampi-ZAWADA

Anuluj