UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlatego powinien być zakaz startowania w samorządach partii politycznych - czyli d3b1lnych wszelakich "koalicjantów", którzy z reguły będą głosować "przeciw" jeśli druga strona zaserwuje coś sensownego dla miasta - albo trzeba przekonywać taki beton, żeby łaskawie zagłosował tym razem "za". .. dziecinada i farsa,

PanNikt

Anuluj