UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Słusznie z tym lotniskiem, lepiej być choćby niewolnicą stewardesą. No, a te tworzenie zawodów przyziemnych dla zajęcia kadry, byle nie polecieli z zatrudnienia. Jakie to jest załosne, żenujące i ujmujące miastu oraz władzy.

menelux

Anuluj