UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Słusznie z tym lotniskiem, lepiej być choćby niewolnicą stewardesą. No, a te tworzenie zawodów przyziemnych dla zajęcia kadry, byle nie polecieli z zatrudnienia. Jakie to jest załosne, żenujące i ujmujące miastu oraz władzy.
menelux