UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dokument o strategii promocji miasta powinien być wykonany na naszej uczelni w ramach pracy dyplomowej grupy studentów wraz z Biurem Promocji Miasta lub innym działem który za to odpowiada i bierze pieniądze. Czym się pochwalić co promować wiedzą nasi pasjonaci regionaliści, spece archeo i muzeum Elbląga, niejednokrotnie przewyższający wiedzą Pana Dyrektora. Pan o tym nic a nic nie wie i potrzebuje danych do opracowania po to spotkanie. To właśnie on - wraz ze swoim zespołem - opracuje dokument. :) A i tak studenci na uczelni gdzie Pan M wykłada będą za friko klepać w klawisze a zespół obrobi. (za taki dokument miasto zapłaci 60 tys. zł – informuje biuro prasowe Urzędu Miejskiego). A miasto to Pan i Pani czyli my mieszkańcy. A jakby było mało wiedzy o strategi o okolicach Elbląga to proszę http://www.powiat.elblag.pl/pliki/Strategia%202007-2015.pdf http://bip.gminaelblag.pl/system/obj/4769_zal._do_uch_157_Strategia_Rozwoju_Gminy_Elblag_2016-2025_tj.pdf http://bip.gminaelblag.pl/system/obj/1472_zalacznik_Plan_Odnowy_Miejsc_Tropy_Elb_.pdf i wiele innych które były ale niewiele zrobiły dla poprawy otoczenia. "Może samorządy i pogubiły się w marketingu, ale za to firmy marketingowe doskonale się w nim odnalazły" cytat z linku: http://www.proto.pl/aktualnosci/setki-tysiecy-zlotych-na-logotypy-wojewodztw-i-miast


Anuluj