UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
60 tyś, za sam dokument?? To ja podziękuję. Ile już pieniędzy poszło na plany, dokumenty a inwestycje nie zostały zrealizowane?? Stadion przy ul. wschodniej, ile już nas kosztował?? Mimo, że nie będzie go tam prawdopodobnie nigdy, ile kosztowały termy czy tam baseny przy Sadowej - których tam nigdy nie będzie. Ile kosztowało Porto 55 mimo, że go nigdy nie będzie, ile kosztowało CH 7 - którego prawdopodobnie nigdy nie będzie, ile kosztowała reaktywacja kąpieliska miejskiego przy spacerowej, za co Pani prezes pobierała nie małą opłatę. I wiele innych inwestycji które powstały tylko po to by na planach zarobić - takie mam wrażenie. Miasto biedne, a wydaje pieniądze bez pokrycia na plany by ktoś zarobił. Owszem plany kosztują, ale powinny te koszty być połączone z wykonaniem inwestycji. A tak?? Odnoszę wrażenie, że to koledzy, rodzina, znajomi lub bezpośrednio włodarze (nie piję do obecnego a do wszystkich) zarabiają na planach, a my miasto jako społeczeństwo tracimy pieniądze, nerwy i wiarę w lepsze jutro.
Tomasz85