UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I po opracowaniu, projekt ten odleży się na półce jakieś 4 lata, do następnych wyborów samorządowych nieprawdaż panie Wróblewski? Teraz to się wyburza historię / budynki / Elbląga panie Zmyślony. A tak po prawdzie to chyba dyrektor od kultury, promocji i turystyki powinien to zrobić w ramach swoich obowiązków, ale czy on dal by radę?