UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Każda pomoc jest dobra. A ludzie którzy ja organizują są godni największego szacunku i podziękowania. Brawo.
Każda pomoc jest dobra. A ludzie którzy ja organizują są godni największego szacunku i podziękowania. Brawo.