UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Podejrzewam, że każde z tych dzieci bardziej się ucieszyłoby się z paczki ryżu, mąki, grochu, fasoli czy cukru!!! Pluszakami się nie najedzą, ani oni, ani ich rodziny. A czemu płaczą i są smutne? Bo nie mają nic do jedzenia i są po prostu głodne. Typowa katolicka obłuda!!!

BylamiWidzialam

Anuluj