UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kocham te uściski rąk ! Ciekawe tylko za co? Bo niektórzy wiecznie sie tylko sciskają, zaczyna byc to komiczne, jedni ćwiczą a drudzy się trzymaja za ręce! To fakt ogromna zasluga by zostać poslem! Co za farsa !


Anuluj