UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A najbardziej ekscytują uściski rąk i rekomendcje zwlaszcza kiedy nic na rzecz miasta się nie zrobilo oprocz hasel i sloganów! A może uścisk dloni z diabłem bylby bardziej medialny? Lub z miss polonią?


Anuluj