UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A najbardziej ekscytują uściski rąk i rekomendcje zwlaszcza kiedy nic na rzecz miasta się nie zrobilo oprocz hasel i sloganów! A może uścisk dloni z diabłem bylby bardziej medialny? Lub z miss polonią?
A najbardziej ekscytują uściski rąk i rekomendcje zwlaszcza kiedy nic na rzecz miasta się nie zrobilo oprocz hasel i sloganów! A może uścisk dloni z diabłem bylby bardziej medialny? Lub z miss polonią?