UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Prostytutkom trzeba płacić. Poseł czy nie. Jak się nie płaci to alfonsowi trzeba laskę zrobić i zapłacić. - jak w tym filmie Poranek Kojota chyba.


Anuluj