UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Prostytutkom trzeba płacić. Poseł czy nie. Jak się nie płaci to alfonsowi trzeba laskę zrobić i zapłacić. - jak w tym filmie Poranek Kojota chyba.
Prostytutkom trzeba płacić. Poseł czy nie. Jak się nie płaci to alfonsowi trzeba laskę zrobić i zapłacić. - jak w tym filmie Poranek Kojota chyba.