UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jakich dóbr? Prawie wszytko co lepsze zabrali do siebie, wszystko co zostało, to albo to, czego nie znaleźli, albo nie zdążyli zabrać, u nas w powiecie to całe mosty kratownicowe rozbierali i linie kolejowe zabrali. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia hal po stoczni Schichaua niedługo po wojnie, to nawet śrubokręty i metalowe okna wymontowali z budynków.
Zen